    Inverter MMA welding machine 200A TW220069
    93 200 ֏
    Total
    93 200 ֏
    Total
    Inverter MMA welding machine 200A TOTAL TW220069
    • MMA(Manual Metal Arc) - manual arc welding with coated stick electrodes.
    • Hot start: Simplifies arc striking by briefly increasing the amperage at the start of welding.
    • Included:
    • IGBT inverter technology.
    • Power: 8.4 kVA = 6.72 kW.
    • Input voltage: 1~220-240V.
    • Frequency: 50/60Hz.
    • Output current: 15-200A.
    • Max.output current: 200A
    • Duty cycle: 200A@60%
    • LED screen.
    • No-load voltage: 79V.
    • Diameter of electrode: 1.6-4.0mm
    • IP21 protection rating.
    • Anti-stick/Hot start/Arc-force.
    • Packed by color box:
      1 Pcs helmet.
      1 Pcs wire brush.
      1 Pcs earth clamp with cable.
      1 Pcs electrode holder with cable.
    • Warranty: 2 year.
    Կոդ:
    TW220069-Total
    Subsection:
    Electrical Tools, Եռակցման մեքենաներ
    Նմանատիպ ապրանքներ
    Վերջնական հղկող մեքենա 320ՎՏ
    Վերջնական հղկող մեքենա 320ՎՏ
    Հղկանյութային կտրող դիսկ 230x3.2x22.2 մմ
    Հորատիչ 20V մարտկոցով
    Հորատիչ 20V մարտկոցով
    Հորատիչ 20V մարտկոցով
    Հորատիչ 20V մարտկոցով
    Հորատիչ 20V մարտկոցով
    Հորատիչ 20V մարտկոցով
    Հորատիչ 16V մարտկոցով
    Հորատիչ 16V մարտկոցով